KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16218138
nr 1621 8138
Oidentifierad konstnär. Signerad, äpple. Olja på pannå, 50x50 cm, yttermått inklusive ram: 60x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:03:18
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)